A A A
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy zainteresowanych pacjentów na wykład  pt. "Rehabilitacja kardiologiczna", którą poprowadzi dr Sierpiński Radosław z Kliniki Zaburzeń Rytmu Serca Instytutu Kardiologii. 

Na spotkaniu omówione zostaną podstawowe zasady rehabilitacji kardiologicznej u pacjentów po zawale serca, z niewydolnością serca oraz porozmawiamy o telerehabilitacji. 

Spotkanie odbędzie się 28 czerwca (wtorek) w godz. 13:00-15:00 w Auli Instytutu Kardiologii w Aninie. Decyzja o tym, która z Auli (Sala nr 1 czy Sala nr 2) jest nam przydzielona, zostaje zawsze podjęta przez administrację Instytutu w dniu spotkania - stąd prosimy o dopytanie w Informacji lub kierowanie się plakatami.
Prosimy również o niezostawianie płaszczy w głównej szatni Instytutu, ponieważ ze względu na Państwa dużą liczebność, szatni nie wystarcza wieszaków na płaszcze rodzin odwiedzających pacjentów na oddziałach.

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału:
telefonicznie na numer 518 159 944 lub
wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w tytule wpisując „Rehabilitacja
do poniedziałku 27 czerwca.