Wspomóż Stowarzyszenie Transplantacji Serca Konto OPP 57124048491111000053446314.

Przypominamy że składka członkowska od 2018 r. została ustalona na 60 zł.

Pielgrzymka na Jasną Górę 2017

Jak co roku spotkaliśmy się na PIELGRZYMCE  dziękczynno - błagalnej u stóp Najświętszej  Marii Panny , aby podziękować , prosić i przeprosić , zawierzyć wszystkie Nasze sprawy oraz prosić o wstawiennictwo Mateńki . Spotkanie zostało zorganizowane przez STS, KOŁO Zabrze . W tym roku odbyło się to w dniu 28 września. Pielgrzymkę otwarło spotkanie w Sali Różańcowej , gdzie mogliśmy trochę odpocząć  po trudach podróży , spotkać się ze znajomymi i tymi, co byli po raz pierwszy. Przybyłych powitał Prezes Zarządu Koła Zabrze , przedstawił plan pobytu oraz intencji . W tym roku zawierzyliśmy Duszę śp. Tadeusza Żytkiewicza ... pacjenta , który odszedł do domu Pana po trzydziestu latach od przeszczepienia narządu serca  w dniu 18 września 2017 r. Była to intencja Zarząd i członków Koła Zabrze. Modlitwę różańcową poprowadził Miłosz , Wnuczek Sławka . 

Po modlitwie rozdaliśmy okolicznościowe znaczki wszystkim uczestnikom Pielgrzymki.
Rozmowy i spotkania po latach trwały do czasu samej Mszy. O godzinie 16:45 Mszę koncelebrowaną poprowadził ks. Ab. Senior Stanisław Nowak dla Nas , oraz za uzdrowienie dla ciężko chorego dziecka ks. Adam Wlazły . Wyrażamy wdzięczność ks. Arcybiskupowi Seniorowi za Jego obecność z Nami i pamięć o Nas. Uczestnicy Pielgrzymki zasiedli na czas Mszy przy samym Cudownym Obrazie Mateńki. Cudowne słowo Boże przekazane Nam prze ks. Arcybiskupa napełniło nasze Serca radością oraz wiarą, wzmocniło Nadzieję . Bliskość Cudownego Obrazu Maryi wywołało u wielu z Nas wzruszenie i dodało sił do wzmagania się z trudami dnia codziennego. Po mszy spotkanie w zakrystii i osobiste rozmowy z ks. Ab. Nowakiem oraz Błogosławieństwa indywidualne  dla każdego uczestnika spotkania jasnogórskiego . Atmosfera spotkania podniosła i radosna a każdy z Nas coś otrzymał dla siebie w Słowie Bożym. Po tym spotkaniu wspólne zdjęcie i krótkie spotkania i rozmowy oraz wyjazd do domu.Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za uczestnictwo i aktywny udział w tym szczególnym spotkaniu w szczególnym miejscu . Spotkajmy się za rok co najmniej w tym samym gronie , czego Wam i sobie życzę. Prezes Zarządu Koła Zabrze

Sławomir Rotengruber

Interakcje leków

interakcje

Wybierz leki do analizy interakcji (można analizować do 10 leków na raz)

Wyszukiwarka pokazuje leki z wykazu leków refundowanych i inne dopuszczone do obrotu w Polsce

 

Sponsorzy

Dzień Transplantacji

Zamów Kartę STS

ZGODA NA ŻYCIE

 

Kontakt :: Mail :: Dojazd

Telefony
+ 48 22 8127895
+ 48 603629699

Dyżury - Kontakt osobisty
Niemodlińska 33 :: Środa 10:00 -12:00
Preses
ul.Świętokrzyska 14/247, GSM 603629699 

Wyślij 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opinie

Każdy narząd przeszczepiony ma swoje źródło w decyzji o bardzo dużej wartości etycznej. To decyzja, aby zaoferować, bez oczekiwania nagrody, część własnego ciała dla zdrowia i dobrego samopoczucia innej osoby.

Jan Paweł II
20 czerwca 1991