A A A

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

dyplomW grudniu 2021 r nasza zaprzyjażniona szkoła podstawowa w TUPLICACH jak corocznie wystąpiła z inicjatywą , aby obdarować w okresie przedświątecznym pacjentów oddziału transplantacyjnego SCCS w Zabrzu - własnoręcznie wykonanymi ozdobami i upominkamiświątecznymi . Prace nadzorowała młodzież ze szkolnego Koła Wolontariatu i ich opiekun mgr Grażyna Kucharczyk, wykonawcami byli uczniowie tej szkoły i ich rodzice.

21 grudnia paczka dotarła do Poradni , a 22 grudnia wszyscy obecni w Poradni Transplantacyjnej zostali obdarowani upominkami / na ile starczyło /. Mikołajem zgodziła się być koordynatorka poradni - p. Iwona Trzcińska .Lepszego wyboru nie mogło być ! Podobno uśmiechów i radości nie było końca . Pacjenci z tego dnia długo będą pamiętać tę niespodziankę . Ja też że się to wszystko udało ! Chciałbym podziękować wszystkim którzy pomogli w wykonaniu, przesłaniu i rozdaniu tych skromnych a tak radosnych niespodzianek . Można ? Można !

Na stronie szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zamieszczone jest nasze podziękowanie. Dziękuję mgr Wioletcie Chopcian za pomoc i współdziałanie przy organizacji naszych działań - od ponad 8 lat  , Gronu Pedagogicznemu oraz Dyrekcji szkoły. Mam zapewnienie od darczyńców , że na święta wielkanocne będzie też niespodzianka.

Dziękujemy, Zarząd Koła Zabrze